Секс Знайомства
Приватне відео Приватне фото Форум Блоги Видеочат СЕКС ШОП Ігрові автомати онлайн
Про нас
 

Прагну сюди!
26 
38 
65 
10 
 
Пара настаивает кончать внутрь - часть 2
 
Цитувати · Поскаржитися · 11 січ 2022 в 16:43 · 0 людям сподобалося ·
 
Цитувати · Поскаржитися · 11 січ 2022 в 16:43 · 0 людям сподобалося ·
 

 

 Да, если захотят повесить, то ничего хорошего не жди. Остаётся только надеяться, что повесят за руку - ибо, за шею дышать нечем 

 

 

 А вот и ответ: бесплатная няня/доп.член.

Пабло, ну чё там как? Лечишься или няньчишься?

 

 За доп член понял, а от за бесплатную няню не очень. Она не говорит мой ли ребенок. Правда страшновато если захотят повесить.  

 А что тут страшного? Не ваш - спите спокойно. Ваш - так святое дело помочь своему ребёнку. 

 Если так случиться что мой, биологический, конечно что буду брать участие в его воспитании, если они захотят, только ЗА.

 

Цитувати · Поскаржитися · 11 січ 2022 в 17:06 · 0 людям сподобалося ·
 

 

То страшно.. то не страшно. Вы хоть уже определились бы 

 Когда я открывал тему и спрашивал у более опытных, я был дезориентирован и не знал как к этому относиться и что делать, сейчас я немножко переварил и спокойнее к этому отношусь, что было то было.  Я пробывал и пробую с ней поговорить, она отшучивается, и говорит не брать в голову, и что все нормально, поэтому спрашивал у знатоков.  
 Спасибо тем кто отвечал без агрессии.

Цитувати · Поскаржитися · 28 квiт 2023 в 07:15 · 0 людям сподобалося ·
 

Искренне сочувствую, поимели тебя парень. Дети не шутка, сейчас им весело(паре) и их это заводит, а через 5,10,20 лет? Ребенок ведь будет расти и никуда не денется. Беременеть от кого-то, без его согласия - для меня это низко и мерзко. Если получится, сделай тест на отцовство, хотя бы не будет сюрпризом...

Цитувати · Поскаржитися · 02 трав 2023 в 04:25 · 1 людям сподобалося ·
 

ми вже колись тобі писали по цьому поводу. просто той наш акаунт заблокували і, відповідно, всі наші повідомлення були видалені.

просто "ділимось досвідом.

ми теж на зустрічах з перевіреними партнерами резиною не користуємось і всю спєрму партнера дружина воліє приймати "внутрішньо". як при оральному контакті так і при вагінально-анальних. не буду доказувати тим хто любить сперечатись, але ми на власному досвіді переконались: не так вже і багато днів у жінки коли вона може завагітніти. якщо вона "знає" свої дні, то цей час обмежується якимось тижнем на більш ніж місяць(у кого скільки триває МЦ). ми в такі "небезпечні" дні просто не зустрічаємось взагалі. ні з використанням презервативів, ні без них. а решту днів дружина так само воліє отримувати ВСЕ  внутрішньо... я з нею в цьому плані цілком погоджуюсь: якщо шукаємо насолоди - то навіщо її отримання обмежувати?

так що нічого дивного що "пара вимагає кінчати всередину". да і... ще не було у нас нікого не задоволеного коли у відповідь на питання"куди..." чули:  всередину. навпаки: ЦЕ  лише стимулювало партнерів! і ВСІ були від цього взахваті.

тож мотивація твого посту нам, якщо чесно, НЕ ЗРОЗУМІЛА!

порада: не парься! живи радіючи що тобі дозволено ВСЕ з ними. коли ти "це" втратиш - тоді ти зрозумієш ЩО втратив.